Продукція > VISHAY DALE > IMS05WDSH1R0K40
IMS05WDSH1R0K40 Vishay Dale
IMS-5_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 2.3A 62 MOHM TH
Написати відгук