Продукція > VISHAY DALE > IMS05WDSH332K40
IMS05WDSH332K40 Vishay Dale
IMS-5_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3MH 82MA 48.7 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 48.7Ohm Max
Q @ Freq: 52 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 840kHz
Current - Saturation (Isat): 30mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 mH
Current Rating (Amps): 82 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3MH 82MA 48.7 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 48.7Ohm Max, Q @ Freq: 52 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 840kHz, Current - Saturation (Isat): 30mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 3.3 mH, Current Rating (Amps): 82 mA.