Продукція > VISHAY DALE > IMS5SWDBH1R0K65
IMS5SWDBH1R0K65 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 1.9A 70 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Q @ Freq: 47 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 140MHz
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1.9A 70 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Q @ Freq: 47 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 140MHz, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.