Продукція > VISHAY DALE > IMS5SWDBH1R5J65
IMS5SWDBH1R5J65 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 1.3A 120 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 115MHz
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.3A 120 MOHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 115MHz, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.