Продукція > VISHAY DALE > IMS5SWDBH471K65
IMS5SWDBH471K65 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470UH 180MA 9.5 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.5Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 5.7MHz
Current - Saturation (Isat): 58mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 180MA 9.5 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.5Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 5.7MHz, Current - Saturation (Isat): 58mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 180 mA.