Продукція > VISHAY DALE > IMS5SWDRU331K65
IMS5SWDRU331K65 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 330UH 225MA 6.4 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.4Ohm Max
Q @ Freq: 54 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 6.5MHz
Current - Saturation (Isat): 65mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 225 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 225MA 6.4 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.4Ohm Max, Q @ Freq: 54 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 6.5MHz, Current - Saturation (Isat): 65mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 225 mA.