Продукція > VISHAY DALE > IMS5SWDRU3R3K65
IMS5SWDRU3R3K65 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 800MA 350MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 350mOhm Max
Q @ Freq: 44 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 85MHz
Current - Saturation (Isat): 800mA
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 800 mA