Продукція > IRISO USA INC. > IMSA-13065S-2-24Y502
IMSA-13065S-2-24Y502
IMSA-13065S-2-24Y502 IRISO USA Inc.
imsa-13065s-2-xxx-4_E683j2n.pdf
Виробник: IRISO USA Inc.
Description: CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
Packaging: Tray
Features: Retainer
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 24
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Locking Ramp
Row Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM, Packaging: Tray, Features: Retainer, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 24, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Locking Ramp, Row Spacing: 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).