IMSA-13103S-16A IRISO USA Inc.
Виробник: IRISO USA Inc.
Description: CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Features: Retainer
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Locking Ramp
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM, Features: Retainer, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Locking Ramp, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 1.