IN10BNRG6W
IN10BNRG6W CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND RED/GREEN 10MM 150MM
Packaging: Tray
Current: 20mA Green, 20mA Red
Voltage: 6V Green, 6V Red
Type: LED
Millicandela Rating: 170mcd Green, 120mcd Red
Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm)
Lens Color: Green, Red
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Wavelength - Peak: 516nm Green, 635nm Red
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green, Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND RED/GREEN 10MM 150MM, Packaging: Tray, Current: 20mA Green, 20mA Red, Voltage: 6V Green, 6V Red, Type: LED, Millicandela Rating: 170mcd Green, 120mcd Red, Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm), Lens Color: Green, Red, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Wavelength - Peak: 516nm Green, 635nm Red, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.