IN12BBRY110W
IN12BBRY110W CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND RED/YELLOW 12MM 150M
Packaging: Tray
Current: 20mA Red, 20mA Yellow
Voltage: 2.1V Red, 2.1V Yellow
Type: LED
Millicandela Rating: 120mcd Red, 120mcd Yellow
Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm)
Lens Color: Red, Yellow
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.47" (12.00mm)
Wavelength - Peak: 635nm Red, 592nm Yellow
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red, Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 8.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED PNL IND RED/YELLOW 12MM 150M, Packaging: Tray, Current: 20mA Red, 20mA Yellow, Voltage: 2.1V Red, 2.1V Yellow, Type: LED, Millicandela Rating: 120mcd Red, 120mcd Yellow, Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm), Lens Color: Red, Yellow, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.47" (12.00mm), Wavelength - Peak: 635nm Red, 592nm Yellow, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 8.00mm Dia.