IN14ASB24W
IN14ASB24W CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND BLUE 14MM 150MM WIRE
Packaging: Tray
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 100mcd
Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm)
Lens Color: Blue
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Wavelength - Peak: 463nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 8.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED PNL IND BLUE 14MM 150MM WIRE, Packaging: Tray, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 100mcd, Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm), Lens Color: Blue, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Wavelength - Peak: 463nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 8.00mm Dia.