IN25ASB24Z
IN25ASB24Z CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND BLUE 25MM SCREW TERM
Packaging: Tray
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 100mcd
Termination Style: Screw Terminal
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm)
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 16.00mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND BLUE 25MM SCREW TERM, Packaging: Tray, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 100mcd, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Blue, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm), Wavelength - Peak: 463nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 16.00mm Dia.