IN6ANO110W
IN6ANO110W CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND ORANGE 6MM 150MM WIR
Packaging: Tray
Current: 25mA
Voltage: 110V
Type: LED
Millicandela Rating: 120mcd
Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm)
Lens Color: Orange
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Wavelength - Peak: 606nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Orange
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED PNL IND ORANGE 6MM 150MM WIR, Packaging: Tray, Current: 25mA, Voltage: 110V, Type: LED, Millicandela Rating: 120mcd, Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm), Lens Color: Orange, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Wavelength - Peak: 606nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Orange, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3.00mm Dia.