IN6ASB24C
IN6ASB24C CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND BLUE 6MM .100" QUICK
Packaging: Tray
Current: 30mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 100mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Blue
Viewing Angle: 145°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Wavelength - Peak: 463nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3.00mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND BLUE 6MM .100" QUICK, Packaging: Tray, Current: 30mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 100mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Blue, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Wavelength - Peak: 463nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3.00mm Dia.