IN6ASW24C
IN6ASW24C CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND WHITE 6MM .100" QUIC
Packaging: Tray
Current: 30mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 700mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.256" (6.50mm)
Lens Color: White
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 3.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED PNL IND WHITE 6MM .100" QUIC, Packaging: Tray, Current: 30mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 700mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.256" (6.50mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 3.00mm Dia.