IN6BNO110C
IN6BNO110C CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND ORANGE 6MM .100" QUI
Packaging: Tray
Current: 25mA
Voltage: 110V
Type: LED
Millicandela Rating: 120mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Orange
Viewing Angle: 145°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Wavelength - Peak: 606nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Orange
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND ORANGE 6MM .100" QUI, Packaging: Tray, Current: 25mA, Voltage: 110V, Type: LED, Millicandela Rating: 120mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Orange, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Wavelength - Peak: 606nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Orange, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm Dia.