IN6BSMG24C
IN6BSMG24C CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND GREEN 6MM .100" QUIC
Packaging: Tray
Current: 30mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 170mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.256" (6.50mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED PNL IND GREEN 6MM .100" QUIC, Packaging: Tray, Current: 30mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 170mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.256" (6.50mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Wavelength - Peak: 516nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm Dia.