IN6BSRG110C
IN6BSRG110C CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND RED/GREEN 6MM .100"
Packaging: Tray
Current: 30mA Green, 25mA Red
Voltage: 110V Green, 110V Red
Type: LED
Millicandela Rating: 170mcd Green, 120mcd Red
Termination Style: Quick Connect - 0.256" (6.50mm)
Lens Color: Green, Red
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Wavelength - Peak: 516nm Green, 635nm Red
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green, Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED PNL IND RED/GREEN 6MM .100", Packaging: Tray, Current: 30mA Green, 25mA Red, Voltage: 110V Green, 110V Red, Type: LED, Millicandela Rating: 170mcd Green, 120mcd Red, Termination Style: Quick Connect - 0.256" (6.50mm), Lens Color: Green, Red, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Wavelength - Peak: 516nm Green, 635nm Red, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm Dia.