IN6BSRY110C
IN6BSRY110C CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND RED/YELLOW 6MM .100"
Packaging: Tray
Current: 25mA Red, 25mA Yellow
Voltage: 110V Red, 110V Yellow
Type: LED
Millicandela Rating: 120mcd Red, 120mcd Yellow
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Red, Yellow
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Wavelength - Peak: 635nm Red, 592nm Yellow
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red, Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED PNL IND RED/YELLOW 6MM .100", Packaging: Tray, Current: 25mA Red, 25mA Yellow, Voltage: 110V Red, 110V Yellow, Type: LED, Millicandela Rating: 120mcd Red, 120mcd Yellow, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Red, Yellow, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Wavelength - Peak: 635nm Red, 592nm Yellow, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm Dia.