IN8BBRY110W
IN8BBRY110W CIT Relay and Switch
IN.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: LED PNL IND RED/YELLOW 8MM 150MM
Packaging: Tray
Current: 20mA Red, 20mA Yellow
Voltage: 110V Red, 110V Yellow
Type: LED
Millicandela Rating: 120mcd Red, 120mcd Yellow
Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED PNL IND RED/YELLOW 8MM 150MM, Packaging: Tray, Current: 20mA Red, 20mA Yellow, Voltage: 110V Red, 110V Yellow, Type: LED, Millicandela Rating: 120mcd Red, 120mcd Yellow, Termination Style: Wire Leads - 5.9" (150.00mm), Lens Color: Red, Yellow, Viewing Angle: 145°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Wavelength - Peak: 635nm Red, 592nm Yellow, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.