Продукція > INOLUX > INBD-T1125.BNW
INBD-T1125.BNW
INBD-T1125.BNW Inolux
INBD-T1125.XNW%20_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: LED LGT BAR 12.5X6.3MM BLU
Packaging: Bulk
Current: 10mA
Color: Blue
Voltage Rating: 2.9V
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 36mcd
Configuration: Bar - Single, DIP
Wavelength - Peak: 468nm
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 12.50mm x 6.30mm
на замовлення 1251 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LGT BAR 12.5X6.3MM BLU, Packaging: Bulk, Current: 10mA, Color: Blue, Voltage Rating: 2.9V, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 36mcd, Configuration: Bar - Single, DIP, Wavelength - Peak: 468nm, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 12.50mm x 6.30mm.