Продукція > INOLUX > INBD-T1125.YGNW
INBD-T1125.YGNW Inolux
INBD-T1125.XNW%20_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: LIGHT BAR / THROUGH HOLE / 1 SEG
Packaging: Bulk
Current: 10mA
Color: Yellow-Green
Voltage Rating: 1.7V
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 11mcd
Configuration: Bar - Single, DIP
Wavelength - Peak: 575nm
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 12.50mm x 6.30mm
на замовлення 1364 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT BAR / THROUGH HOLE / 1 SEG, Packaging: Bulk, Current: 10mA, Color: Yellow-Green, Voltage Rating: 1.7V, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 11mcd, Configuration: Bar - Single, DIP, Wavelength - Peak: 575nm, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 12.50mm x 6.30mm.