Продукція > INEED MOTOR > IND-YZ0716L25-2955T
IND-YZ0716L25-2955T
IND-YZ0716L25-2955T INEED MOTOR
7mm-dc-electric-waterproof-motor.html
Виробник: INEED MOTOR
Description: 7MM DC ELECTRIC WATERPROOF MOTOR
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 3VDC
Function: Vibration, ERM
Termination Style: Wire Leads
Diameter - Shaft: 0.295" (7.50mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.945" (24.00mm)
Motor Type: Brushed
Part Status: Active
на замовлення 4960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7MM DC ELECTRIC WATERPROOF MOTOR, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 3VDC, Function: Vibration, ERM, Termination Style: Wire Leads, Diameter - Shaft: 0.295" (7.50mm), Length - Shaft and Bearing: 0.945" (24.00mm), Motor Type: Brushed, Part Status: Active.