Продукція > INOLUX > INL-3ANPT30
INL-3ANPT30
INL-3ANPT30 Inolux
INL-3ANPT30_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: THROUGH HOLE / STANDARD 3MM T1 /
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, 3mm Dia (T-1)
Wavelength: 940nm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Viewing Angle: 30°
Current - Dark (Id) (Max): 100 nA
Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Power - Max: 75 mW
на замовлення 8081 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THROUGH HOLE / STANDARD 3MM T1 /, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, 3mm Dia (T-1), Wavelength: 940nm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Viewing Angle: 30°, Current - Dark (Id) (Max): 100 nA, Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V, Power - Max: 75 mW.
Інші пропозиції INL-3ANPT30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
INL-3ANPT30 INL-3ANPT30 Виробник : Inolux INL_3APT30_V1_0-2525563.pdf Phototransistors Through Hole / Standard 3mm T1