Продукція > INOLUX > INL-3APT30
INL-3APT30
INL-3APT30 Inolux
INL-3APT30_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: THROUGH HOLE / STANDARD 3MM T1
Packaging: Bag
Package / Case: Radial
Wavelength: 940nm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Viewing Angle: 30°
Current - Dark (Id) (Max): 100 nA
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Power - Max: 75 mW