Продукція > INOLUX > INL-5APT30
INL-5APT30
INL-5APT30 Inolux
INL-5APT30_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: THROUGH HOLE / STANDARD 5MM T1 3
Packaging: Bag
Package / Case: Radial
Wavelength: 940nm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Viewing Angle: 30°
Current - Dark (Id) (Max): 100 nA
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Power - Max: 75 mW
на замовлення 1172 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THROUGH HOLE / STANDARD 5MM T1 3, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Wavelength: 940nm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Viewing Angle: 30°, Current - Dark (Id) (Max): 100 nA, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V, Power - Max: 75 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
INL-5APT30 INL-5APT30 Виробник : Inolux INL_5APT30_V1_0-2487845.pdf Phototransistors Through Hole / Standard 5mm T1 3/4