Продукція > INNOCENT > INT-1103B75AL
INT-1103B75AL Innocent
Виробник: Innocent
Кнопка тактовая 12*12мм, h=7,5мм, нажатие 180гс, 100 000 циклов, 12VDC 50мА, 100 мОм Група товару: Кнопки та клавіатури Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук