Продукція > GREEN CELL > INVGC12P500LCD
INVGC12P500LCD
  • INVGC12P500LCD
  • INVGC12P500LCD
INVGC12P500LCD GREEN CELL
Виробник: GREEN CELL
Category: Car Converters
Description: Converter: DC/AC; 500W; Uout: 230VAC; Out: AC sockets 230V; 95%; 12V
Type of converter: DC/AC
Output power: 500W
Output voltage: 230V AC
Kind of output connector: AC sockets 230V
Protection: anti-overvoltage OVP; discharge below; overcharging protection; overheating OTP
Rechargeable battery voltage: 12V
Application: universal
Additional functions: LCD display
Converter features: pure sinusoid
Caution!: without rechargeable batteries
Kit contents: fuse; wire jumpers
Dimensions: 209x104x57mm
Efficiency: 95%
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Car Converters, Description: Converter: DC/AC; 500W; Uout: 230VAC; Out: AC sockets 230V; 95%; 12V, Type of converter: DC/AC, Output power: 500W, Output voltage: 230V AC, Kind of output connector: AC sockets 230V, Protection: anti-overvoltage OVP; discharge below; overcharging protection; overheating OTP, Rechargeable battery voltage: 12V, Application: universal, Additional functions: LCD display, Converter features: pure sinusoid, Caution!: without rechargeable batteries, Kit contents: fuse; wire jumpers, Dimensions: 209x104x57mm, Efficiency: 95%.