IPB025N10N3 G
IPB025N10N3 G Infineon Technologies
Infineon_IPB025N10N3G_DS_v02_03_en.pdf
Виробник: Infineon Technologies
MOSFETs N-Ch 100V 180A D2PAK-6 OptiMOS 3
на замовлення 615 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
N-channel, 100V, 180A, 2.5mOhm Група товару: Транзистори Од. вим: шт.
Інші пропозиції IPB025N10N3 G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IPB025N10N3G Виробник : Infineon IPB025N10N3G.pdf N-channel, 100V, 180A, 2.5mOhm Група товару: Транзистори Од. вим: шт