IPD1-14-S-K Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN RCPT HSG 14POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Features: Polarizing Key
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 14
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 14POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Features: Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 14, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 1.