IPH-18GM-V1
IPH-18GM-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
121115_eng.pdf?v=20190110000155
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: RFID TAG R/W 125KHZ ENCAP
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.598" L x 0.630" D (66.00mm x 18.00mm)
Style: Encapsulated
Frequency: 125kHz
Memory Type: Read/Write
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Technology: Passive
Part Status: Active
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFID TAG R/W 125KHZ ENCAP, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.598" L x 0.630" D (66.00mm x 18.00mm), Style: Encapsulated, Frequency: 125kHz, Memory Type: Read/Write, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Technology: Passive, Part Status: Active.