Продукція > ADVANTECH > IPPC-6172A-R2AE
IPPC-6172A-R2AE Advantech
IPPC-6152A_6172A_6192A_DS(04.18.17)20170425184639-1570654.pdf
Виробник: Advantech
Embedded Box Computers 17" SXGA LED Haswell 2PCIs w/ TS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук