Продукція > ADVANTECH CORP > IPS-D22A60W12V-A
IPS-D22A60W12V-A
IPS-D22A60W12V-A Advantech Corp
Виробник: Advantech Corp
Description: D22 DIN RAIL A/D 100-240V 60W 12
Power (Watts): 60W
Features: Adjustable Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.70" L x 1.49" W x 3.94" H (94.0mm x 37.9mm x 100.1mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: D22 DIN RAIL A/D 100-240V 60W 12, Power (Watts): 60W, Features: Adjustable Output, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.70" L x 1.49" W x 3.94" H (94.0mm x 37.9mm x 100.1mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IPS-D22A60W12V-A IPS-D22A60W12V-A Виробник : Advantech IPS_D22A60W_DS_062923_20230629174115.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount D22 DIN RAIL A/D 100-240V 60W 12V