Продукція > IPS > IPS1600-SIN
IPS1600-SIN
IPS1600-SIN
ips1000_1600-sin_spec_EN.pdf Ips-home-inverter-manual_ENG.pdf
Виробник: IPS
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: emergency supply system; for building in; 1600W
Type of power supply: emergency supply system
Power: 1.6kW
Output voltage: 230V AC
Body dimensions: 293x280x160mm
Supply voltage: 24V DC; 156...294V AC
Operating temperature: 0...40°C
Power supply unit features: pure sinusoid
Max. charging current: 40A
Kind of power supply: for building in
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис IPS1600-SIN IPS
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: emergency supply system; for building in; 1600W, Type of power supply: emergency supply system, Power: 1.6kW, Output voltage: 230V AC, Body dimensions: 293x280x160mm, Protection: anti-overload OPP; overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Supply voltage: 24V DC; 156...294V AC, Operating temperature: 0...40°C, Power supply unit features: pure sinusoid, Max. charging current: 40A, Kind of power supply: for building in.