Продукція > IPS > IPS300-SIN-T-F2
IPS300-SIN-T-F2
  • IPS300-SIN-T-F2
  • IPS300-SIN-T-F2
IPS300-SIN-T-F2
IPS300_500-SIN-T-F2-spec_en.pdf
Виробник: IPS
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: emergency supply system; 300W; 230VAC; 0÷40°C; 5A
Type of power supply: emergency supply system
Power: 300W
Output voltage: 230V AC
Body dimensions: 135x280x175mm
Operating temperature: 0...40°C
Supply voltage: 12V DC; 156...294V AC
Max. charging current: 5A
Power supply unit features: pure sinusoid
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис IPS300-SIN-T-F2 IPS
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: emergency supply system; 300W; 230VAC; 0÷40°C; 5A, Type of power supply: emergency supply system, Power: 300W, Output voltage: 230V AC, Body dimensions: 135x280x175mm, Operating temperature: 0...40°C, Protection: anti-overload OPP; overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Supply voltage: 12V DC; 156...294V AC, Max. charging current: 5A, Power supply unit features: pure sinusoid.