Продукція > IPS > IPS600-SIN-WM
IPS600-SIN-WM
IPS600-SIN-WM
ips300_600-sin-wm_spec_EN.pdf Ips-home-inverter-manual_ENG.pdf
Виробник: IPS
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: emergency supply system; for building in; 600W
Type of power supply: emergency supply system
Kind of power supply: for building in
Power: 600W
Output voltage: 230V AC
Body dimensions: 400x210x127mm
Operating temperature: 0...40°C
Supply voltage: 12V DC; 156...294V AC
Max. charging current: 30A
Power supply unit features: pure sinusoid
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис IPS600-SIN-WM IPS
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: emergency supply system; for building in; 600W, Type of power supply: emergency supply system, Kind of power supply: for building in, Power: 600W, Output voltage: 230V AC, Body dimensions: 400x210x127mm, Operating temperature: 0...40°C, Protection: anti-overload OPP; overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Supply voltage: 12V DC; 156...294V AC, Max. charging current: 30A, Power supply unit features: pure sinusoid.