Продукція > KOINO > IPX-D30-10E2S
IPX-D30-10E2S
IPX-D30-10E2S KOINO
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: NPN-NC, 3-Wire
Sensing Distance: 0.394" (10mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (TA)
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Indicator: LED
Response Frequency: 250Hz
Написати відгук
Description: PROXIMITY SENSORS CORD OUT, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: NPN-NC, 3-Wire, Sensing Distance: 0.394" (10mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (TA), Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Response Frequency: 250Hz.