Продукція > KOINO > IPX-D30-10E3R
IPX-D30-10E3R
IPX-D30-10E3R KOINO
action_board_download.php?idx=20842
Виробник: KOINO
Description: PROXIMITY SENSORS CONNECTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.394" (10mm)
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (TA)
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Indicator: LED
Response Frequency: 250Hz
Написати відгук
Description: PROXIMITY SENSORS CONNECTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.394" (10mm), Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (TA), Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Response Frequency: 250Hz.