Продукція > SICK > IQ40-40NPSKK0S
IQ40-40NPSKK0S
IQ40-40NPSKK0S SICK
IQG-SERIES-EN.PDF IQG-SERIES-DE.PDF IQG-SERIES-INS-EN.PDF
Виробник: SICK
Category: Rectangle Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; 0÷40mm; PNP / NO; Usup: 10÷30VDC; 200mA; IP67
Operating temperature: -25...85°C
Type of sensor: inductive
IP rating: IP67
Connection: screw terminals
Kind of forehead: non-embedded
Body material: plastic
Output configuration: PNP / NO
Range: 0...40mm
Body dimensions: 40x40x118mm
Max. operating current: 200mA
Supply voltage: 10...30V DC
Switching frequency max: 150Hz
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Rectangle Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; 0÷40mm; PNP / NO; Usup: 10÷30VDC; 200mA; IP67, Operating temperature: -25...85°C, Type of sensor: inductive, IP rating: IP67, Connection: screw terminals, Kind of forehead: non-embedded, Body material: plastic, Output configuration: PNP / NO, Range: 0...40mm, Body dimensions: 40x40x118mm, Max. operating current: 200mA, Supply voltage: 10...30V DC, Switching frequency max: 150Hz.