IR02BH470K Vishay Dale
IR_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.120" Dia x 0.260" L (3.05mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.5Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 110 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.120" Dia x 0.260" L (3.05mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.5Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 110 mA.
Інші пропозиції IR02BH470K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IR02BH470K IR02BH470K Виробник : Vishay / Dale packmeth-1141114.pdf Fixed Inductors 47uH 10%