IRAC1166-100W Infineon Technologies
irac1166-100w.pdf
Виробник: Infineon Technologies
Description: BOARD DEMO 100W FOR IR1166
Packaging: Box
Voltage - Output: 16V
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Current - Output: 6.25A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Flyback
Board Type: Fully Populated
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: AC/DC, Secondary Side
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Part Status: Obsolete
Power - Output: 100 W