IRAMS10UP60A-2
IRAMS10UP60A-2
IRAMS10UP60A.pdf
Код товару: 22327
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Драйвери двигунів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис IRAMS10UP60A-2
  • DRIVER, POWER MODULE, 10A 600V,10UP60
  • Driver IC Type:Motor
  • No. of Outputs:3
  • Output Voltage:450V
  • Output Current:10A
  • Min Supply Voltage:12V
  • Case Style:Pin Leadforming Option 2
  • No. of Pins:23
  • Operating Temperature Range:-40`C to +150`C
  • Base Number:10
  • Frequency:20kHz
  • IC Generic Number:10UP60
  • Logic Function Number:60
  • Max Operating Temperature:150`C
  • Max Output Voltage:600V
  • Max Supply Voltage:20V
  • Min Temperature Operating:-40`C
  • Termination Type:Through Hole
  • Driver IC Case Style:Pin Leadforming Option 2
  • Max Output Current:10A
Інші пропозиції IRAMS10UP60A-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRAMS10UP60A2 Виробник : SANYO
на замовлення 2100 шт:
товару немає в наявності
IRAMS10UP60A-2 IRAMS10UP60A-2 Виробник : Infineon Technologies IRAMS10UP60A.pdf Description: IGBT IPM 600V 10A 23-PWRSIP MOD
Packaging: Tube
Package / Case: 23-PowerSIP Module, 19 Leads, Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase
Voltage - Isolation: 2000Vrms
Current: 10 A
Voltage: 600 V
IRAMS10UP60A-2 IRAMS10UP60A-2 Виробник : Infineon Technologies IRAMS10UP60A.pdf Motor/Motion/Ignition Controllers & Drivers Plug N Drive Int PWR iMotion 10A 600V