IRM-03S-24
IRM-03S-24 Mean-Well USA, Inc.
irm-03-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.125A 3W 14-Pin SMD Module
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук