IRM-20-12RH
IRM-20-12RH Mean-Well USA, Inc.
irm20spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 1.8A 21.6W 4-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук