IRS2011STR International Rectifier
Виробник: International Rectifier
High+Low Side Non-Inverting MOSFET and IGBT Driver; Vmax 200V; Io+/Io- 1A/1A; tON/OFF 60/60ns; 10V~20V; -40°C ~ 125°C; Equivalent: IRS2011S; IRS2011STR; IRS2011S UIIRS2011S
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
High+Low Side Non-Inverting MOSFET and IGBT Driver; Vmax 200V; Io+/Io- 1A/1A; tON/OFF 60/60ns; 10V~20V; -40°C ~ 125°C; Equivalent: IRS2011S; IRS2011STR; IRS2011S UIIRS2011S, кількість в упаковці: 5 шт.