IRV300-24W80H-C
IRV300-24W80H-C Murata Power Solutions Inc.
IRV300.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 24V 300W
Power (Watts): 300W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.27" L x 4.57" W x 1.56" H (184.7mm x 116.1mm x 39.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE, cURus, UL
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 16.8V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 24V 300W, Power (Watts): 300W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.27" L x 4.57" W x 1.56" H (184.7mm x 116.1mm x 39.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, cURus, UL, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Input (Min): 16.8V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV, Standard Number: 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IRV300-24W80H-C IRV300-24W80H-C Виробник : Murata Power Solutions IRV300-2941058.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount Chassis Mount 300W 24Vout @12.5A 16.8-160Vin Hold-Up