ISC1210BN100J
ISC1210BN100J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210BN100J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN100J ISC1210BN100J Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 10uH 5%