ISC1210BN1R2K
ISC1210BN1R2K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.2UH 390MA 650 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210BN1R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN1R2K ISC1210BN1R2K Виробник : Vishay / Dale isc1210-239905.pdf Fixed Inductors 1.2uH 10%