ISC1210BN1R5K
ISC1210BN1R5K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 370MA 750 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210BN1R5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN1R5K ISC1210BN1R5K Виробник : Vishay / Dale isc1210-239905.pdf Fixed Inductors 1.5uH 10%